Pension Pohádka Praha - ubytování na Malé Straně

Pension svou charakteristikou skýtá nabídku ubytování luxusního stylu v úžasné lokalitě, přímo pod Pražským hradem, v historické části Prahy jen pár krůčků od nejznámějších památek hlavního města. To vše je umocněno domácí atmosférou a duchem soukromí, jenž pramení z malé kapacity pensionu o pěti luxusních pokojích.

Samotná výjimečnost části Malá Strana, v níž pension Pohádka leží, úplný servis a kvalita nabízených ubytovacích a ostatních služeb, jako i strategické umístění přímo uprostřed jednoho z nejkrásnějších měst Evropy, to vše činí pension Pohádka nenapodobitelným.

Pension Pohádka ve Valdštejnské ulici je po své úplné rekonstrukci dalším projektem ryze české společnosti Pohádka s.r.o. Byl zprovozněn v prosinci 2007.

 

Pension Pohádka je svým stylem a umístěním ideálním místem jak pro náročné milovníky Prahy pobývající zde delší dobu, tak i pro obchodníky zdržující se ve městě krátkodobě.

Výhodou v neposlední řadě je i dosah MHD/taxi, jenž jsou od pensionu vzdáleny pár desítek metrů.

Oblast Malé Strany, jakož i samotný dům pensionu, jsou místy, kde se odehrávala historie hlavního města. V protilehlé Valdštejnské konírně si jako dítě hrával prezident T.G.Masaryk. Na nádvoří, přilehlém k pensionu, kdysi samotný Valdštejn odléval dělové koule pro své dělostřelectvo. Významné historické budovy, církevní stavby, Valdštejnská a Rajská zahrada, sídlo Parlamentu ČR a zahraničních ambasád, to vše umocněno doménou Pražského hradu, dělá z Malé Strany turisticky nejnavštěvovanější část Prahy.

**** Nahlédněte do výběru z naší knihy hostů ****


O společnosti POHÁDKA s.r.o.

Společnost vznikla již v roce 1993 v duchu snahy navázat na historii tradičního českého loutkářství a divadelnictví. V roce 1995 firma své působení rozšířila na spolupráci s českými výrobci hraček a umělci zabývajícími se dětskou tvorbou, posléze i výrobci historických šachů, hlavolamů, replik historických zbraní či ručně malovanou tvorbu. Cílem společnosti je i nadále pokračovat v rozšiřování české lidové tvorby. Nahlédněte na www.czechtoys.cz a nechte se vnést do našeho světa hraček a umění.

Hledáte ubytování na vysočině u Havlíčkova Brodu? Nově otevřený rodinný penzion Blatov (Ubytování Lipnice nad Sázavou) se nachází na polosamotě v kraji Vysočina u Lipnice nad Sázavou. V nádherné přírodě střední části Šumavy stojí Hamerka Horská Kvilda NIDM. Jistě se potěší Vaši návštěvě. Hledáte ubytování v Boskovicích u Brna? Hotel Slavia nabízí ubytování v jedno, dvou a třílůžkových pokojích a jednom apartmánu. Penzion Brno - Ubytování v soukromí Brno (Ubytování Kupková). Hledáte levné ubytování poblíž centra Českého Krumlova? Vyzkoušejte ubytovnu Český Krumlov. Rodinný pension s typickým rodinným prostředím v Českém Krumlově - apartmány Český Krumlov.

Rezervace
Novinky
29.1.2013
Romantická Praha

Zveme Vás do našeho pensionu. Přijeďte kdykoli v únoru a březnu na dvě noci a dostanete od nás kávu zdarma po celou dobu Vašeho pobytu. Na uvítanou Vás bude čekat láhev šampaňského. Při objednávání do emailu nebo telefonu uveďte heslo "Romantická praha".

>>
10.10.2012
Dárkové poukazy

Chcete udělat svým blízkým radost? Objednejte jim u nás dárkový poukaz na ubytování v našem pohádkovém Pensionu Pohádka.

>>
  • cs
  • en
  • de
  • fr
  • ru
Fotogalerie